Namu pārvaldīšana


Par mums

SIA “BALTIE NAMI” ir jauns uzņēmums, kas apvieno speciālistus ar pieredzi dzīvojamo māju pārvaldīšanas jomā. Uzņēmums ir mazs un jauns ar lielu potenciālu un vēlmi katru māju apsaimniekot kā vienīgo un attiecīgi pieiet katram individuāli, izvērtējot katras mājas un tās dzīvokļu īpašnieku vajadzības un ieklausoties dzīvokļu īpašnieku viedoklī, pieņemot mājai labāko risinājumu.

 

Mūsu principi, apsaimniekojot dzīvojamās mājas

 

Apsaimniekošanas modelis

Sniedzot apsaimniekošanas pakalpojumus, esam izveidojuši efektīvu, vienkārši saprotamu un produktīvu apsaimniekošanas modeli, lai ikviens klients justos gandarīts par saņemtajiem pakalpojumiem. Katrai mājai tiek piesaistīts savs pārvaldnieks, kurš regulāri apseko māju, pārzinot tā tehnisko stāvokli un apsaimniekošanas vēsturi, kontrolē sētnieku un cita apkalpojošā personāla darbu, nepieciešamības gadījumā koordinē tehniskā atbalsta grupu un regulāri izsniedz rēķinus, finansiālu pārskatu un atskaites.

 

Klientu atbalsta dienests

Lai veiksmīgi apkalpotu klientus un apsaimniekošanas procesu padarītu ērtāk pārskatāmu, kā arī lai mēs saviem klientiem būtu ērtāk pieejami, esam izveidojuši augstas klases klientu atbalsta dienestu – zvanu centru. Ikviens mūsu apsaimniekotās mājas iedzīvotājs nepieciešamības gadījumā ir laipni aicināts zvanīt pa tālruni +371 20292929 vai savu jautājumu/ vēlmi sūtīt uz e-pastu: info@baltienami.lv

Klientu atbalsta dienesta tālrunis darbojas 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Princips, pēc kura darbojās mūsu klientu atbalsta dienests: